KURUMSAL

Polisaj ve Kromaj sektörüne hizmet veren en seçkin firmalardan biri olma özelliğini taşıyan Özgüven Kromaj, üstün hizmeti ve müşteri memnuniyeti doğrultusunda aranan firma olmanın haklı gururunu taşımaktadır.

Özgüven Kromaj 1970'li yılların ortalarından 1993 senesine kadar ECA firmasının Edirne tesislerinde uzun yıllar çalışmış ve her biri konusunda ustalaşmış kişilerce kurulmuştur. Sektör tecrübemiz 30 senelik bir geçmişe sahiptir. İstanbuldaki Faaliyetine 1993 senesinde Bayrampaşa Topçular semtinde bir sanayi sitesinde başlayan Özgüven Kromaj kapasite ve kalitesini hızla yükselterek şu anki konumunu almıştır. Topçular ve Pendik’te 2 ayrı tesisle toplamda 1.500 m² kapalı alanda 2 büyük polisaj atölyesi ve 3 adet kaplama tesisiyle bu alanda en büyük ve öncü firmalardandır. Ayrıca Genç ve dinamik personeliyle büyümesine son hız devam etmektedir.

Özgüven Kromaj, birçok sektöre aynı anda hitabederek ağırlıklı olarak sarı (pirinç), zamak , demir , alüminyum , paslanmaz hammaddeli malzemelere polisaj ve kromlama hizmetini vermektedir. Piyasadaki çeşitli sektörlere ait birçok imalatçı firmayla çalışmakta ve müşteri portföyünü genişletmeye devam etmektedir.

* Özgüven Polisaj-Kromaj’ın tercih edilmesinde en büyük nedenlerden ilki; Tüm polisaj ve kromaj işçiliklerinin tesis içerinde ustalarımızın kontrolünde yapılmasıdır. Şirketimiz diğer firmalar gibi teslim aldığı ürünleri dışarıya fason yaptırmamakta, hepsini kendi bünyesinde kendi personeliyle yaparak kaliteyi en üst seviyeye çıkarmaktadır. Hatalı ya da işleme problemli olan malzemeler üretime alınmayarak, iade sistemiyle geri gönderilip, müşterilerimizin uğrayacağı zararlar minimuma indirilmektedir.

* Özgüven Polisaj-Kromaj’ın tercih edilmesindeki bir diğer büyük nedense, sayı olarak da potansiyel ve beceri olarak da yüksek güce sahip polisajcı kadrosudur.

Global rekabetin en önemli ayağı hiç şüphesiz ki verimli çalışmaktır. Ancak verimlilik her firmanın istediği , rastlantısal olmayan ve elde edilmesi güç olan bir özelliktir. Özgüven Kromaj, Müşterilerinin ihtiyacı olabilecek polisaj, nikel-krom kaplama hizmetini, bilgi ve tecrübesini kullanarak en iyi şekilde karşılamayı hedefler. Bütün hizmet etkinliklerini bu amaca ulaşmak için yapılandırmıştır ve bu yapılandırma uzun yıllar boyunca gelişerek devam edecektir.